Onze organisatie zal rond de feestdagen anders bereikbaar zijn dan normaal. Als u ons belt van donderdag 21 december 2023 tot en met dinsdag 02 januari 2024 krijgt u een automatisch voicemail bericht te horen. Indien u telefonisch een melding/technische klacht in wilt spreken, kunt u dat na het genoemde bericht inspreken. Zoals gebruikelijk en bij voorkeur meldt u uw technische klacht/melding via het Twinq Portaal (met behulp van uw inlogcodes) of mailt u e.e.a. aan ons algemene email adres. Wij zullen iedere werkdag zorgen dat alle e-mails en meldingen in behandeling genomen worden c.q. op gereageerd wordt en waar nodig worden er uiteraard gewoon opdrachten uitgezet aan leveranciers. Op de achtergrond zijn wij uw administraties al aan het voorbereiden op 2024. Onze organisatie wenst u fijne feestdagen en een goed 2024 toe.

Terug naar overzicht